Новини от област Стара Загора и България

"Берое" постигна трета победа като срази "Крумовград" у дома

1011 07/08/2023 22:37 Спорт Стара Загора
Divident.€U Divident.€U

„Берое“ се наложи с 2:0 в домакинството си на „Крумовград“ в среща от IV кръг на efbet Лига. Вини Трибуле откри резултата в 12. минута, след като се разписа с удар от наказателното поле. В края на полувремето се случиха поредица от събития. Първо, след намеса на ВАР реферът отсъди дузпа за „Берое“, но Янко Георгиев отрази удара на Селесте от бялата точка. Веднага след това обаче резултатът бе удвоен след нов гол на Трибуле – 2:0. През втората част и двата тима имаха положения за нов гол, но той така и не падна. По този начин „Берое“ записа трета победа през новия сезон.

Преди началото на срещата „Берое“ излезе със специални тениски против насилието! Както е известно 10% от приходите след срещата ще бъдат дарени на пострадалото момиче от Стара Загора.